Pomáhej pohybem! 

Poslední vyjížďka vždy v duchu lokální pomoci! Letos 23. 8. 2019 závodíme pro radost, pro lepší život rodin, s kterými se osud nemazlí. 

 

 V roce 2015 jsme započali tradici a pokusili se proměnit vysokou účast na večerních jízdách v něco víc. Vznikl tak závod SrdceNaKolečkách, který je pro všechny, kteří chtějí účasti na akci podpořit lokální charitativní projekt. V roce 2015 účastníci závodu přispěli na místní oddělení dětské hematoonkologie. 

 

V roce 2016 jsme v rámci poslední večerní jízdy podpořili rodinu malé Nikolky, s kterou osud mává. Nikolce je 7 let a narodila se předčasně s dětskou mozkovou obrnou s postižením dolních končetin. Na poslední vyjížďce jsme pro rodinu Nikolky vybrali 21 000 Kč a na vlně pomoci rodině se spolek SWANKY vezl až do listopadu, kdy se podílel na spoluorganizaci velké módní show porubského InHair Studia Moniky Martincové, kde se podařilo vybrat 35 000 Kč. 

V roce 2017 jsme závodili pro naději ročních dvojčátek Týnušky a Rádi, kteří bojují se zatím nevyléčitelnou svalovou maskulární atrofií. V roce 2018 jsme podpořili věrného Swankáče Matyho, kterému v létě 2017 vyoperovali plíci. Jízda pro Matyho byla rekordní, kdy se podařilo vybrat 63 000 Kč. 

 

Charitativní večerní jízda 23. 8. 2019 se jede pro Áju, Máju, Štěpu a Davida!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now